TURNIEJ ZAKOŃCZONY-WYNIKI

W zakończonym dzisiaj turnieju w Człuchowie udział wzięły 3 nasze ekipy. Jako pierwsi na parkiet wybiegli zawodnicy młodzików z Chojnickich podstawówek. Niestety w meczu zdominowanym przez drużynę z Człuchowa udało nam się zdobyć jedynie punkt, przegrywając 1:69. Autorem jego był Szymon Wituszyński. Najwięcej zbiórek miał Adam Wałdoch -7.
Następnie na parkiecie pojawili się gimnazjaliści i już po pierwszych minutach widać było, że będzie ostra walka.Zaczęliśmy z impetem, szczególnie dobre wrażenie w pierwszej kwarcie pozostawił M.Olszewski punktując raz za razem i dominując na tablicach.Tę część spotkania wygraliśmy 12:11. Następnie w drugiej kwarcie opadliśmy nieco z sił i na przerwę schodziliśmy ze stratą siedmiu punktów 20:27.Po trzeciej kwarcie było (po naszym zrywie 31:38). Ostatnia czwarta kwarta to wielkie emocje do ostatniego gwizdka. Po faulu technicznym dla przeciwników przy stanie 42:46 rzucaliśmy 4 osobiste. Niestety wszystkie spudłowaliśmy i mecz skończył się wynikiem 46:50.